The Greatest Guide To آزمون یوس

میگیرم میخواسم بدونم شما توی استانبول کلاس های حضوری برگذار میکنید ؟

در مورد سایر دانشگاه های مطرح در دنیا و اطلاع از نمره قابل قبول دانشگاه ها، نیاز است به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید و ببینید رشته ای که قصد تحصیل در ترکیه را دارید چه امتیازی می خواهد.

آزمون یوس نیز مانند دیگر آزمون های بین المللی و لوکال دارای شرایط و قوانین خاص خود می باشد، که هر فردی ملزم به رعایت آن خواهد بود، دقت داشته باشید که آزمون یوس مناسب برای تمامی سنین می باشد اما به شرط آن که قوانینش را رعایت کنند.

در مورد اینکه چه رشته یا دانشگاهی قبول میشید ممنون میشم

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص ثبت نام آزمون آیلتس

 به نوعی تصور کنید بخواهیم از افراد خارجی در کشور خودمان آزمون بگیریم به این آزمون یوس میگویند.

با سلام، آزمون یوس برای تحصیل در تمامی رشته های مقطع کارشناسی و همچنین رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاههای ترکیه میباشد.

اما بطور کلی، اگر نمره ۸۰ از ۱۰۰ را دز آزمون یوس ترکیه کسب کنید، می‌توانید در اکثر دانشگاه‌های ترکیه در رشته تغذیه تحصیل کنید.

من سوالی داشتم،اگر در آزمون sat نمره ی ۱۵۰۰/۱۵۵۰ کسب کنیم، امکان بورسیه شدن از دانشگاه کوچ یا دانشگاه های انگلیس امکان پذیر است؟ بطوری که تمام هزینه ها رایگان شود؟؟

هزینه ی ثبت نام در آزمون یوس در کشورهای مختلف، متفاوت است. در این جا مباحث مورد سوال در این ازمون را نیز برای شما آورده ایم.

سوالات خود را در زمینه تحصیل در ترکیه ارسال کنید. لغو پاسخ

اگر به هر دلیلی در جلسه آزمون حضور پیدا نکنید، مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده نخواهد شد.

دانشگاه هایی مثل جراح پاشا، آنکارا، مارمارا، دوکوز ایلول، ییلدیریم بیازیت دارن

علاوه بر آن با مشاوران دپارتمان آرتان بورس تاپ تماس بگیرید تا مشاوره ها و راهنمایی های لازم جهت قبولی در این آزمون بسیار مهم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

If you cherished this write-up and you would like to acquire a lot more facts with regards to تعریف مجدد مد از دید کت زنانه kindly check out our web site.

Check Best Bitcoin Mixer